Vertikální zahrada Small Jungle Tree

Palety jsou primárně určeny k přepravě nákladu a tomu odpovídá zpracování. Dřevo je hrubé, trčí z něj třísky. I nové palety mívají poškozený povrch, použité jsou na tom ještě hůř a navíc jsou špinavé. Mnozí jistě stále budou preferovat tento „přírodní“ vzhled, na tom není nic špatného. My jsme se rozhodli to posunout trochu dál, z palety si vlastně nechat jen tvar, ale jinak ji i ostatní části pečlivě opracovat a ošetřit. Díky tomu je voděodolná a může být dlouhodobě umístěna jak do interiéru tak do částečně krytého exteriéru. Nátěr je světlostálý na rozdíl od neošetřeného dřeva palety, které bude časem tmavnout. Je omyvatelná, takže se jednoduše čistí, navíc hladký povrch tolik nezachytává prach jako hrubé dřevo přírodní palety. Díky hladkému ošetření a při vhodném tónování se dá bez problému kombinovat s nábytkem z lamina. Vnitřní systém květináčů a ochranných obalů je navržených tak, aby při zalévání nedocházelo k zatékání do truhlíků. Žádná špína, žádná hlína okolo. A nakonec kombinace rostlin máme otestované. Zdaleka ne všechny rostliny totiž spolu budou růst v jednom květináči.

S paletou Small Jungle Tree v interiéru vytvoříte elegantní, a přece nenáročnou vertikální zahradu. Každý květináč je osázen dvěma rostlinami, které jsou voleny tak, aby postupem času paletu zarostly. Volíme běžné nenáročné druhy, které esteticky kombinujeme. Paleta tak vypadá krásně, a přitom rostliny nepotřebují speciální údržbu.  Pro celkový dojem je důležitá barva palety. Správně tónovaná paleta Small Jungle Tree zapadne do moderního i rustikálního interiéru.  Barvu laku proto volíme dle přání zákazníka. Standardně používáme barvy Socrates. Prohlédněte si vzorník barev a lazur. Pokud si nevíte rady, rádi Vám s výběrem poradíme.

Rozměry vertikální zahrady jsou 80 cm x 65 cm x 36 cm (výška x šířka x hloubka). Produkt je vyroben z poloviny standardní palety. Dřevěné součásti jsou vždy lakované voděodolnými přípravky vhodnými do interiéru i krytého exteriéru.

Váha: 16 kg

Cena: 6.450,- Kč (dodáváme včetně rostlin)

Poštovné a balné (PPL): 243,-Kč

Osobní odběr (Praha, Ledeč nad Sázavou): zdarma

Objednávejte na blanka@junglehome.cz nebo přes kontaktní formulář  ZDE

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.