Meteostanice Jungle Meteo

Ve věku digitálních přístrojů obohaťte svůj interiér o něco trvalého a hmatatelného. Meteostanici Jungle Meteo se nikdy neporouchá displej, nikdy jí nedojdou baterky. Roky může stát nebo viset ve vašem interiéru a roky v ní může růst stále stejná rostlina. My jsme zvolili například zelenec (Chlorophytum) a voděnku (Tradescantia), rostliny, které si oblíbili už naši prarodiče a které vydrží téměř vše.

Analogová meteostanice patří do vzpomínek mého dětství: můj děda stojí u zdi, na které visí analogový barometr s obrázky mraku a slunce, a říká: „Hmmm, to bude pršet.“ Máte podobné vzpomínky?

Truhlík je z smrkového dřeva napuštěného olejem, který dřevo chrání a zdůrazňuje kresbu. Součástí produktu je ještě vnitřní plastový obal na květináč, který chrání strojky před vodou a nečistotami. K truhlíku dodáváme i rostliny. Nabízíme variantu se 2-3 rostlinami. V této variantě jsou vždy jak rostliny s trsovitým vzrůstem, tak popínavé.  Dodáváme i orchideje případně větší staré rostliny. S výběrem Vám rádi poradíme. S pěstováním v klasických interiérech máme bohaté zkušenosti (čtěte ZDE).

  • Materiál: dřevo, kov, plast
  • Rozměry dřevěného truhlíku: 23,5 cm (šířka) x 23,5 cm (hloubka) x 20 cm (výška)
  • Váha: 4 kg
  • Použití do interiéru

Cena: 1810,- Kč bez rostlin; s rostlinami dle výběru od  2060,- Kč

Poštovné: přepravní společnosti, Česká pošta, Zásilkovna, dle domluvy

Osobní odběr (Praha, Ledeč nad Sázavou): zdarma

Dostupnost: max 3-4 týdny bez rostlin/4-5 týdnů s rostlinami. Podle aktuálního naskladnění může být doba výrazně kratší.

Objednávejte na blanka@junglehome.cz nebo přes kontaktní formulář  ZDE

 

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.