Hodiny Jungle Day

Rostliny mají moc nás uklidňovat, zatímco hodiny nás většinou znervózňují. Představte si: ranní stres, ve spěchu se podíváte na hodiny. Vidíte neúprosné ručičky a kytku, jak si tam ledabyle roste. Ručičky ukazují, že snídat budete cestou. Kytka říká: “To chce klid, kámo, můžeš si to užít i tak, to přece hravě zvládneš, ne?“

Hodiny jsou vytvořeny z šamotové hlíny, která obsahuje ostřivo – malé kamínky, které jednak hlínu zpevňují a jednak vytváří charakteristickou strukturu povrchu. Místo klasické glazury je použit oxid železa, který povrchu dává příjemný a teplý tón. Hodiny obsluhuje kvalitní hodinový strojek od české firmy. Je uložen v krabičce, která ho chrání před vodou. Součástí produktu je ještě květináč a obal na květináč, které svým tvarem a velikostí zajišťují, aby voda nepřetékala do keramické části. Pokud se rozhodnete i pro rostliny, nabízíme zajímavé kombinace, ve kterých květináč obsahuje rostliny kombinující popínavý a trsovitý vzhled. Na přání dodáme i další rostliny, například orchideje nebo starší vzrostlé rostliny.

  • Rozměry : 22 cm (šířka) x 22 cm (hloubka) x 18,5 cm (výška)
  • Váha: 3 kg

Cena: 1650,- Kč bez rostlin/od 1850,- s rostlinami

Poštovné (PPL) a balné: 162,-Kč, možná též Zásilkovna

Osobní odběr (Praha): zdarma

Dostupnost: max 3-4 týdny bez rostlin/4-5 týdnů s rostlinami. Podle aktuálního naskladnění může být doba výrazně kratší.

Objednávejte na blanka@junglehome.cz nebo přes kontaktní formulář  ZDE

 

Zde jsem do hodin použili Zamioculcas. Tato rostlina je vhodná i do stínu. Pokud jí ale umístíte k oknu, můžete se dočkat i květů.
K zemité barvě hodin nádherně sedí tmavě zelené, sametové listy . Zde jsme zvolili alokázie a odrůdu šplhavnice.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.