Hodiny Jungle Bark

Každý den ručičky ukazují ta samá čísla. Podle hodinového strojku jsou všechny dny stejné. Až s rostlinami poznáte, že každý den je jiný. Uvidíte, že plynoucí čas není nepřítel, ale že rostlinám i nám umožňuje růst.

Na keramickém plášti je speciální technikou za použití vodního skla vytvořen efekt kůry. Hodiny obsluhuje kvalitní hodinový strojek od české firmy. Je uložen v krabičce, která ho chrání před vodou. Součástí produktu je ještě květináč a obal na květináč, které svým tvarem a velikostí zajišťují, aby voda nepřetékala do keramické části. Pokud se rozhodnete i pro rostliny, nabízíme zajímavé kombinace, ve kterých květináč obsahuje rostliny kombinující popínavý a trsovitý vzhled. Na přání dodáme i další rostliny, například orchideje nebo starší vzrostlé rostliny.

  • Rozměry : 23 cm (šířka) x 23 cm (hloubka) x 20 cm (výška)
  • Váha: 3 kg

Cena: 1840,- Kč bez rostlin/od 1990,- s rostlinami

Poštovné (PPL) a balné: 162,-Kč, možná též Zásilkovna

Osobní odběr (Praha): zdarma

Dostupnost: max 3-4 týdny bez rostlin/4-5 týdnů s rostlinami. Podle aktuálního naskladnění může být doba výrazně kratší.

Objednávejte na blanka@junglehome.cz nebo přes kontaktní formulář ZDE

Jak vzniká květináč Jungle Bark

Plášť truhlíku je vyválen z plátů a vykrojen dle šablony přímo pro tento výrobek zhotovený. Za použití vodního skla je vytvořen speciální technikou efekt ´stromové kůry´. Na jeden z plátu jsou vytlačeny číslice a jednotllivé pláty jsou pospojovány šlikrem. Po začištění výrobku jde na první výpal do pece – tzv. přežah. Poté je výrobek zatřen oxidem a přeglazován transparentní glazurou. Opět po začištění jde na druhý a finální výpal do pece, kde se pálí zhruba 8 hodin. Po vychladnutí pece je výrobek připraven, aby dělal radost svým novým majitelům.

 

S hodinami Jungle Bark pochopíte, že plynoucí čas není nepřítel, ale že rostlinám i nám umožňuje růst.
Díky glazuře vypadá povrch jako kůra stromu
Truhlík Jungle Bark a krásné tradiční pokojovky – Syngonium a Ledebouria socialis

 

3 Replies to “Hodiny Jungle Bark”

  1. Nějak asi nechápu, co to jsou za hodiny. Co ukazují za čas?

    1. Aaa, díky za upozornění. Fotila jsem ještě před seřízením strojku a nevšimla jsem si nesmyslného času.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.