Lustr Jungle Raindrops

Svítidlo Jungle Raindrops je volně inspirováno pralesem po dešti, když slunce září skrze kapky na listech rostlin. Lustr Jungle Raindrops vnáší detail do moderního interiéru.  Díky nastavitelné výšce se hodí do prostor s vysokým i nízkým stropem, kaváren, hal, obývacích pokojů a ložnic. I kuchyně v paneláku může vypadat díky tomuto lustru ojediněle. Rostliny v aeráriích jsou popínavé, a tak bude jen na Vás, jak si necháte lustr a celý prostor „zarůst“. Stínidlo neprodukuje výrazné stíny ani neomezuje tok světla.

Lustr je proto možné použít i jako hlavní zdroj světla, nikoliv pouze k navození zvláštní atmosféry. Svítidlo splňuje evropské technické normy a bezpečnostní předpisy elektrického osvětlení. Vnitřní stínidlo tvoří koule o průměru 20 cm z matně bílého skla. Vnější stínidlo tvoří klasické žárovky na ocelových komponentech, které slouží pouze jako dekorace nikoliv jako zdroj světla.

Součástí produktu jsou dvě aerária s živými rostlinami. Z tohoto důvodu je vhodné instalovat lustr do světlých místností. Druhové složení se může měnit, avšak základem jsou rostliny druhu Scindapsus a Tradescantia v různých barevných variantách, které dobře snášejí podmínky aerárií. Na zakázku lze vyrobit i masivnější lustry s centrální koulí až do průměru 30 cm a adekvátně větším vnějším stínidlem.

  • výkon 1X60W
  • Rozměry stínidla 52 cm x 52 cm
  • Výška na míru, min 60 cm, max 120 cm. Při větší výšce jsou aerária zavěšena na ocelových lancích pro lepší přístupnost
  • Materiál sklo, ocel
  • Barva skla vnitřního stínidla  matně bílá, vnější stínidlo klasické průhledné žárovky
  • ochrana IP20
  • Patice E27
  • Určené pouze do interiéru

Cena: 4980,- Kč s rostlinami/4930,- Kč bez rostlin

Poštovné (PPL) a balné 250,- Kč, možná též Zásilkovna a Česká pošta

Osobní odběr (Praha): zdarma

Dostupnost: 4-5 týdnů

Objednávejte na blanka@junglehome cz nebo přes kontaktní formulář  ZDE

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.